Uudised

Uudised

Magus SÕBRAPÄEV Auras!

Kui kolm sõpra ostavad täishinnaga terviseklubi pileti, siis neljandale sõbrale on terviseklubi külastus TASUTA!  Lisaks saab iga veepargi ja terviseklubi külastaja JÄÄTISE!

 

Tudengitele soodsam!

Esmaspäevast - reedeni kell 10:00 - 13:00 on Aura Keskuses tudengi tunnid! Näita kassas kehtivat ISIC või üliõpilaskaarti ning saad ujulasse kõigest 2,50 ning terviseklubisse 7 euroga!

Swedbanga ja Aura ühispakkumine

Ainult noorte-, tudengi ja ISIC tudengikaardi omanikele ülisoodne pakkumine  - Aqua Zumba treening Aura Veekeskuses –50%

Aura Open Cup 2013

30. november – 01. detsember toimub Auras rahvusvaheline ujumisvõistlus Aura Open Cup 2013. Võistluse tõttu on tavakülastajatele suletud ujumisrajad 0-8.

Kingi endale üks lõõgastav päev

Külastades samal päeva Aura Keskust või Dorpat SPA-d, saad teises asutuses pääsme 20% soodsamalt. 
Aura Keskuse sama päeva pileti esitamisel on kõik Dorpat SPA teenused 20% odavamad ning vastupidi. Dorpat SPA kassatšeki esitamisel on Aura veepargi ja terviseklubi pääse 20% soodsam

Pea oma firma jõulupidu Auras!

Kui soovid tähistada oma isiklikku tähtsündmust või firmapidu täesti erilisel viisil, siis tee seda öises Aura Keskuses.

Terviseklubi avatud!

Pärast suvist uuenduskuuri on külastajatele taas avatud terviseklubi uksed. Uude ossa lisandus sanaarium, köetav lamamistool ja kneipi jalabassein ning joogi- ja dušiautomaadid.