Veepark


Veepark E-N 12-22, R-P 10-22
 

Veepargi tõmbenumbriks on kolm liutoru pikkusega 60m, 55m ja 38m. Kõige uuem neist, sinine kinnine interaktiivne liutoru on ainulaadne Eestis. 

Põnevust loovad veekardinad, mille taga on koopad istepinkide ja veemassaažiga, purskkaev, langev veejuga, vastuvoolu ujumine ning mullivannid.

Väikestele külastajatele on toredate atraktsioonidega beebibassein ja väikelaste liutoru. 
2023. aastal valmis veepargi pereala. Väikestele lastele pakub madalas basseinis palju rõõmu veemängude laud. Väikesed ja suured saavad end soojendada troopikatoas ja kõrbetoas. Ehedaid vee-elamusi pakub Eestis ainulaadne vihmatuba.

Veepargi külastajatel on võimalus einestada kohvikus.

Veepargi teenus sisaldab ka ujulat ja leilisauna.

Veepark

AURAS JÄTKUB TEGEVUST JA RÕÕMU KOGU PERELE

Aura Keskus pakub parimat sportlikku meelelahutust igas vanuses külastajale. Ujulas, veepargis ja saunakeskuses saab kogu perega mõnusalt aega veeta, puhata ja sportida. 

Saunamõnusid saab nautida 95-100°C ja 80-85°C temperatuuriga leilisaunades ning kadaka-, soolakivi-, auru-aroomi-, aroomisaunas ja sanaariumis.  Lõõgastust pakub 40°C Jaapani vann, Emajõe-vaatega mullivann, köetav lamamistool ja värskendav jalavann. Karastajatele on jäämasin ja külmaveeämber ning karget jahutust pakkuv talvetuba. Sõpradega jutuajamiseks sobib suurepäraselt hubane ripptoolidega puhkeala. Väliterrassil on kaks mullivanni - üks sooja veega, teine karastavalt jahedaga ning mõnusalt kuum iglusaun.

Veepargi tõmbenumbriks on kolm liutoru pikkusega 60m, 55m ja 38m. Kõige uuem neist, sinine kinnine interaktiivne liutoru on ainulaadne Eestis. Põnevust loovad veekardinad, mille taga on koopad istepinkide ja veemassaažiga, purskkaev, langev veejuga, vastuvoolu ujumine ning mullivannid. Väikestele külastajatele on toredate atraktsioonidega beebibassein ja väikelaste liutoru. 
2023. aastal valmis veepargi pereala. Väikestele lastele pakub madalas basseinis palju rõõmu veemängude laud. Väikesed ja suured saavad end soojendada troopikatoas ja kõrbetoas. Ehedaid vee-elamusi pakub Eestis ainulaadne vihmatuba.

Lisaks mõnusale puhkekeskkonnale pakutakse veekeskuses ka erinevaid treenimisvõimalusi. Väga populaarsed on ujumise algõpetuse kursused ja vesiaeroobika treeningud. Meie püsiklientide poolehoiu on võitnud varahommikused ujumistunnid.

Meil on hea meel, et veekeskus on kogunud järjest rohkem populaarsust nii tartlaste kui turistide seas ja anname endast parima, et kõik kliendid end siin mugavalt tunneksid. Selleks, et siinne vee- ja saunamaailm oleks võimalikult paljudele inimestele kättesaadav, oleme kujundanud  ka oma hinnapoliitikat põhimõttel: hea ja soodne teenus müüb end ise. Aura Keskus on kohandatud ka liikumispuudega inimestele.

Mitmekesist meelelahutust pakkuv veekeskus on parim koht sünnipäeva tähistamiseks või mõne muu ürituse korraldamiseks. Aura Keskuse kohvik pakub nii kerget kehakinnitust kui ka korralikku praadi. Loomulikult ei puudu menüüst jäätisekokteilid ja külmad karastusjoogid. Aura kohvik pakub toitlustust fuajeeruumis ja veepargis.

Aura Keskus ootab teid mõnusalt aega veetma, tulge koos pere või sõpradega!

eu