MUUD SOODUSTUSED

* Aura Keskuse ja Teaduskeskuse Ahhaa sama päeva soodustus
Külastades samal päeval nii Aurat kui Ahhaad, on võimalik teises asutuses saada pääse 20% soodsamalt. Näiteks Ahhaa pileti esitamisel Aura veepargi või terviseklubi pääse 20% odavam ja vastupidi (soodustus ei laiene Ahhaa planetaariumi piletitele). Teaduskeskuse Ahhaa hinnakiri.

* Aura Keskuse ja Jääaja Keskuse 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aurat kui Jääaja Keskust, on võimalik pileti esitamisel saada teises asutuses pääse 20% soodsamalt. Näiteks külastades esmaspäeval veeparki ja hoides pileti alles, on võimalik nädala jooksul Jääaja Keskust külastades saada sealne pilet 20% soodsamalt. Jääaja Keskuse hinnakiri.

* Aura Keskuse ja Eesti Rahva Muuseumi 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aurat kui ERM-i on pileti esitamisel teise asutuses pääse 20% soodsam. ERM-i hinnakiri. 

* Vudila Mängumaa ja Aura Keskuse soodustus
Kuni 31.augustini 2020 on Vudila Mängumaa pileti esitamisel  Aura Keskuse veepargi või terviseklubi pääse 20% soodsam. Vastupidiselt on kuni Vudila hooaja lõpuni Aura Keskuse pileti esitamisel kõik Vudila piletiartiklid 2 eurot soodsamad. Vudila Mängumaa hinnakiri.

NB! Soodusus kehtib vastavalt pääsmel märgitud isikute arvule. Näiteks kui Aura pääsmel on märgitud kolm külastajat, siis saab teises asutuses soodustuse mitte rohkem kui kolm külastajat.

* Maratonist osavõtja 7-päeva soodustus
Klubi Tartu Maratoni poolt korraldatud põhivõistluste lõpetajatele ja lasteüritustest osavõtjatele medali ettenäitamisel Aura ujula, veepargi ja terviseklubi pääsmed 20% soodsamad. Soodustus kehtib võistlusele järgneva nädala ja seda saab kasutada nädala jooksul mitu korda.