Muud soodustused

Muud soodustused

* Aura Keskuse ja Teaduskeskuse Ahhaa 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui Ahhaa Teaduskeskust, on võimalik teises asutuses saada pääse 20% soodsamalt. Ahhaa pileti esitamisel Aura veepargi või saunakeskuse pääse 20% odavam ja vastupidi (soodustus ei laiene Ahhaa planetaariumi piletitele). Teaduskeskuse Ahhaa hinnakiri.

* Aura Keskuse ja Jääaja Keskuse 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui Jääaja Keskust, on võimalik pileti esitamisel saada teises asutuses pääse 20% soodsamalt. Näiteks külastades esmaspäeval veeparki ja hoides pileti alles, on võimalik nädala jooksul Jääaja Keskust külastades saada sealne pilet 20% soodsamalt. Jääaja Keskuse hinnakiri.

*Aura Keskuse ja Eesti Rahva Muuseumi 7-päeva soodustus

Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui Eesti Rahva Muuseumi, on võimalik pileti esitamisel saada teises asutuses pääse 20% soodsamalt. Näiteks külastades esmaspäeval Aura Keskuse veeparki või saunakeskust ja hoides pileti alles, on võimalik nädala jooksul ERM´i külastades saada sealne pilet 20% soodsamalt. ERM´i hinnakiri

* Aura Keskuse ja Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi, on võimalik pileti esitamisel saada teises asutuses pääse 20% soodsamalt. Näiteks külastades esmalt Spordimuuseumi ja hoides pileti alles, on nädala jooksul Aura Keskust külastades veepargi või saunakeskuse pääse 20% odavam ja vastupidi. Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi hinnakiri.

* Aura Keskuse ja Tagurpidi Maja 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui Tagurpidi Maja, on pileti esitamisel võimalik saada teises asutuses pääse 10% soodsamalt. Tagurpidi Maja hinnakiri.

* Aura Keskuse ja Escape Tartu 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui Escape Tartu põgenemistuba on Aura pileti või Escape põgenemistoa kupongi esitamisel teises asutuses pääse 10% soodsam. Aura Keskuses kehtib soodustus veepargi ja saunakeskuse pääsmetele. Escape Tartu broneerimine ja hinnakiri. 

* Aura Keskuse ja VR History 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui VR History ajarännakut on Aura pileti või VR History ajarännaku pileti esitamisel teises asutuses pääse 10% soodsam. Aura Keskuses kehtib soodustus veepargi ja saunakeskuse pääsmetele. VR History Tartu ajarännaku broneerimine ja hinnakiri. 

* Aura Keskuse ja Vudila mängumaa 7-päeva soodustus
Külastades ühe nädala jooksul nii Aura Keskust kui Vudila mängumaad, on võimalik pileti esitamisel saada teises asutuses pääse soodsamalt. Näiteks külastades esmalt Vudilat, saab selle pileti esitamisel nädala jooksul Aura Keskuse veepargi või saunakeskuse pääsme 20% odavamalt. Vudila soodustusest täpsemalt nende kodulehel. Vudila mängumaa hinnakiri.

NB! Soodusus kehtib vastavalt pääsmel märgitud isikute arvule. Näiteks kui Aura pääsmel on märgitud kolm külastajat, siis saab teises asutuses soodustuse mitte rohkem kui kolm külastajat.

* Maratonist osavõtja 7-päeva soodustus
Klubi Tartu Maratoni poolt korraldatud põhivõistluste lõpetajatele ja lasteüritustest osavõtjatele medali või rinnanumbri ettenäitamisel Aura Keskuse ujula, veepargi ja saunakeskuse pääsmed 20% soodsamad. Soodustus kehtib võistlusele järgneva nädala ja seda saab kasutada nädala jooksul mitu korda.