Küpsised

Küpsised

Küpsised

Küpsised

Küpsised

OÜ Tartu Veekeskus küpsiste kasutamise tingimused

1. Küpsised
1.1. Küpsis (ingl cookie) on teksti kujul salvestatud andmeplokike teie veebibrauseris, mida saadetakse kodulehele uuesti iga kord, kui teete sinna päringu. Nii saab server teie päringu eristada teiste omadest ja pakkuda isikupärastatud andmeid. Küpsiseid võib kasutada näiteks kodulehele sisselogimiseks, eelistuste salvestamiseks ja ostukorvi sisu meelespidamiseks – et ei oleks vaja neid uuesti sisestada.
1.2. Parema kasutuskogemuse tagamiseks kasutab Tartu Veekeskus küpsiseid.
1.3. Küpsiseid vajab Tartu Veekeskus kodulehe tehniliseks toimimiseks. Aluseks on Tartu Veekeskuse õigustatud huvi teavitada avalikkust pakutavatest teenustest ning kontaktandmetest, tagades seejuures kodulehe kasutusmugavus.
1.4. Küpsiseid on võimalik vastavalt soovile kontrollida ja kustutada. Seda saab teha veebibrauseris, mida kasutate (igas brauseris on sammud veidi erinevad). Kustutada on võimalik kõik küpsised, mis on teie seadmele juba varem salvestunud, ning keelata edasine küpsiste kasutamine. See võib samas piirata erinevate teie poolt kasutatavate veebisaitide kasutusvõimalusi, kuna selline muudatus ei kohaldu vaid Tartu Veekeskuse kodulehele.
1.5. Küpsised oma brauserites võib keelata.

2. Sirvimise statistika
2.1. Andmete kogumiseks kasutab Tartu Veekeskus tööriista Google Analytics, mis võimaldab eeltoodud infot koguda ja analüüsida. Google Analytics’i kohta vaata lähemalt siit.
2.2. Te võite igal ajal keelata oma brauseris andmete kogumise Google Analyticsi poolt. Juhised leiate siit.
2.3. Eeltoodud andmete kogumise eesmärgiks on tagada kodulehe kasutusmugavus, ning aluseks on Tartu Veekeskus õigustatud huvi kasutada talle kodulehe pidamiseks usaldatud avalikke vahendeid selliselt, et koduleht täidaks oma eesmärke parimal viisil.

3. Logid
3.1. Tartu Veekeskuse kodulehte majutab zone.ee server, mis võib salvestada logifaile.  Neid andmeid kasutatakse ainult tehnilistel eesmärkidel – et tagada kodulehe nõuetekohane toimimine ja turvalisus ning uurida juhtumeid, kus võis olla oht turvalisusele.
3.2. Eeltoodud andmete kogumise eesmärgiks on tagada kodulehe tehniline kättesaadavus ja turvalisus, ning aluseks on Tartu Veekeskus õigustatud huvi teavitada avalikkust pakutavatest teenustest ning kontaktandmetest.

4. Turundus
Tartu Veekeskus edastab kodulehel infokirja tellinud uudiskirja listiga liitunutele teavet Veeekeskuse  tegevustest.

5. Profileerimine
Tartu Veekeskus ei koosta https://www.aurakeskus.ee/ kodulehe külastajate kohta individuaalseid profiile.

6. Ligipääs andmetele
6.1. Tööriista Google Analytics pakkuja, kellel on ligipääs kogutud statistilistele andmetele, on Google LLC. Tegemist on suurettevõttega, kes on võtnud meetmeid, et tema tegevus vastaks Euroopa Liidu nõutud privaatsusstandarditele (EL-i ja USA Privacy Shield andmekaitseraamistik).
6.2. Google võtab Google Analytics tööriista kasutajate ees järgmised kohustused.
6.3. Küpsistele pääseb ligi koostööpartner  Creaton OÜ.

7 Andmete säilitamine
7.1. Tartu Veekeskus ei säilita küpsiste andmeid.