Meist

Meist

AURAS JÄTKUB TEGEVUST JA RÕÕMU KOGU PERELE

Aura Keskus pakub parimat sportlikku meelelahutust igas vanuses külastajale. Ujulas, veepargis ja saunakeskuses saab kogu perega mõnusalt aega veeta, puhata ja sportida. Saunakeskuse väliterrassil saab tunda iglusaunade kuuma leili ja lõõgastuda mullivannides. Suvekuudel on avatud ka veepargi päikeseterrass, kus külastajad võivad võtta õhuvanne ja nautida kaunist jõevaadet.

Lisaks mõnusale puhkekeskkonnale pakutakse veekeskuses ka erinevaid treenimisvõimalusi. Väga populaarsed on ujumise algõpetuse kursused ja vesiaeroobika treeningud. Meie püsiklientide poolehoiu on võitnud varahommikused ujumistunnid.

Meil on hea meel, et veekeskus on kogunud järjest rohkem populaarsust nii tartlaste kui turistide seas ja anname endast parima, et kõik kliendid end siin mugavalt tunneksid. Selleks, et siinne vee- ja saunamaailm oleks võimalikult paljudele inimestele kättesaadav, oleme kujundanud  ka oma hinnapoliitikat põhimõttel: hea ja soodne teenus müüb end ise. Aura Keskus on kohandatud ka liikumispuudega inimestele.

Mitmekesist meelelahutust pakkuv veekeskus on parim koht sünnipäeva tähistamiseks või mõne muu ürituse korraldamiseks. Aura Keskuse kohvik pakub nii kerget kehakinnitust kui ka korralikku praadi. Loomulikult ei puudu menüüst jäätisekokteilid ja külmad karastusjoogid. Aura kohvik pakub oma maitsvaid hõrgutisi fuajeeruumis ja veepargis.

Aura Keskus ootab teid mõnusalt aega veetma, tulge koos pere või sõpradega!